Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Starogardzie Gdańskim

  • ul. Lubichowska 56, 83-200 Starogard Gdański, tel. 58/530-10-12, tel. 501-890-751, e-mail: parafia@milosierdzie-starogard.pl

  • "Bóg jest zawsze gotowy przebaczać" - papież Franciszek (MV22)

News

„Pokój wam zostawiam, pokój mój wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani nie lęka!” (J 14, 27)

Program pielgrzymki- śladami Jana Pawła II

Program Pielgrzymki – śladami Jana Pawła II

 

Wyjazd w środę 13.05.2015 roku o godz. 23.00

Czwartek 14.05.2015 roku

 Przejazd do Krakowa Łagiewnik- tu Msza św. w kaplicy klasztornej, zwiedzanie sanktuarium i zawierzenie Miłosiernemu Chrystusowi siebie i naszych rodzin. Śniadanie we własnym zakresie.

 Przyjazd do Zakopanego, zakwaterowanie u górali, (obiadokolacja) i wyjazd na termy do Białki Tatrzańskiej, Zakopane nocą.

 

Piątek 15.05.2015

 Śniadanie i wyjazd od Krakowa- zwiedzanie Zamku na Wawelu i nawiedzenie grobu prezydenta RP + Lecha Kaczyńskiego. Czas wolny na Krakowskim Rynk.

 Powrót do Zakopanego- czas wolny na zakupy i odpoczynek, obiadokolacja. Dla chętnych nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, obiadokolacja. Msza św. w górach.

 

Sobota 16.05.2015

 Śniadanie i wyjazd do Sanktuarium Maryjnego do Ludźmierza (gdzie znajduje się cudowny ogród różańcowy w którym modlił się papież Jan Paweł II) tu Msza św. i zwiedzanie.

 Wyjazd do Oświęcimia i modlitwa w obozie koncentracyjnym.

 Wyjazd do Kalwarii Zebrzydowskiej, obiadokolacja.

 

Niedziela 17.05.2015

 Śniadanie i wyjazd od Wadowic- udział we Mszy św.

 Nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze, wspólna droga krzyżowa na wałach Jasnogórskich. Obiad i kolacja we własnym zakresie (po drodze).

Ps. bardzo prosimy o zabranie ze sobą strojów kąpielowych, ręczników i klapek, a nade wszystko jak najwięcej humoru. Cena obejmuje wyżywienie według powyższego harmonogramu, noclegi, bilety wstępu, ubezpieczenie, wynajem autokarów.Do zobaczenia na pielgrzymim szlaku