Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Starogardzie Gdańskim

  • ul. Lubichowska 56, 83-200 Starogard Gdański, tel. 58/530-10-12, tel. 501-890-751, e-mail: parafia@milosierdzie-starogard.pl

  • "Bóg jest zawsze gotowy przebaczać" - papież Franciszek (MV22)

News

„Pokój wam zostawiam, pokój mój wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani nie lęka!” (J 14, 27)

Grupy kolonijne turnus III

GRUPY KOLONIJNE POPOWO 2018R III TURNUS

GRUPA I – A.Kreja

  1. GUZ LENA
  2. CYLMAN MAGDA
  3. ŚWIDLIŃSKA ULA
  4. ŻYŁA KAROLINA
  5. KOWALSKA MAJA
  6. MOKWA BARBARA
  7. KOZIKOWSKA BIANKA
  8. WIŚNIEWSKA ROKSANA
  9. OSIAK ANIELA
  10. BUNIEK JULIA
  11. GWIZDAŁA AMELIA
  12. JANCZAK SARA
  13. JASTRZĘBSKA LENA
  14. GOŁĘBIOWSKA MARTA
  15. GOŁĘBIOWSKA WERONIKA

GRUPA II – A.SZRAMKA

  1. SONNENFELF MICHALINA SMĘTOWO
  2. SONNENFELD MAGDALENA SMETOWO
  3. KALISZEWSKA NATALIA
  4. KAMIŃSKA MARTYNA
  5. PIEPIÓRKA ALEKSANDRA
  6. RATAJCZAK MARTA
  7. SMOLIŃSKA MAJA
  8. RYCHLICKA AMELIA
  9. STOSIK NADIA
  10. SZRAMKA MATYLDA
  11. ROHDE MAJA
  12. KOCHMAN KINGA SMĘTOWO
  13. KUKOWSKA ZUZANNA SMĘTOWO
  14. KWIATEK MAJA SMETOWO
  15. NIESIOŁOWSKA MAJA
  16. POTRYKUS NIKOLA SMĘTOWO

GRUPA III – E.WIECZORKOWSKA

  1. TRAPP OLIWIA
  2. SZRAMKA AGATA
  3. GEHRMAN ZUZANNA
  4. GBUREK JULIA
  5. URBAN ZUZANNA
  6. KWIATKOWSKA KORNELIA
  7. RYTWIŃSKA PATRYCJA
  8. ABRESZ EMILIA
  9. GERMAN JULIA
  10. GAJKOWSKA KINGA
  11. MACHNICKA WERONIKA
  12. KOWALEWSKA MAGDA
  13. KUDELSKA MAGDA
  14. BUCHHOLZ WERONIKA
  15. MŁYŃSKA MARTA
  16. WAŚNIEWSKA PAULINA
  17. BARAMBAS OLIWIA
  18. SUBERLAK KAROLINA
  19. SZATKOWSKA NATALIA

GRUPA IV –T.NADWODNA

  1. SKÓRCZ NATALIA
  2. BARAN WIKTORIA
  3. BRZEZIŃSKA DOROTA
  4. DAU WERONIKA
  5. GALIŃSKA ANNA
  6. KALISZEWSKA ANETA
  7. KLUNDER WERONIKA
  8. KWIATKOWSKA ŁUCJA
  9. LANDOWSKA STEFANIA
  10. MARCHEWICZ AGNIESZKA
  11. MODRZEJEWSKA WERONIKA
  12. NADWODNA ZUZANNA BZOWO
  13. NAGÓRSKA AGATA
  14. PAWELCZYK JULIA BZOWO
  15. PERETKO IZABELA
  16. PIEPIÓKA PATRYCJA
  17. CHMURA OLIWIA
  18. KWIATEK MONIKA

GRUPA V – N.KORYCKA

  1. KAŁUSKA OLA
  2. KOMOROWSKA JOANNA
  3. BURCZYK NATALIA
  4. BUNIEK DOROTA
  5. KRENSKA PATRYCJA
  6. KWIATKOWSKA CELINA BZOWO
  7. MARTIN ALEKSANDTA
  8. MŁODAWSKA ALEKSANDRA
  9. RYCHLICKA OLIWIA
  10. STANIOCH WERONIKA
  11. FLIZIK KORNELIA
  12. WYSOCKA NATALIA

GRUPA VI – A.SPYCH

  1. BANAŚ ZUZANNA
  2. CYBULA WIKTORIA
  3. DYMNA ANNA
  4. FLISEK NATALIA
  5. JĘDRAL FAUSTYNA
  6. MILEWSKA SANDRA
  7. MILEWSKA KLAUDIA
  8. PAWLIKOWSKA ALEKSANDRA
  9. PAWLIKOWSKA MARTA
  10. SPYCH ANASTAZJA
  11. SPYCH WERONIKA
  12. SZABLEWSKA MARTA
  13. SZABLEWSKA WIKTORIA
  14. TOMASZEWSKA MARTYNA

GRUPA VII – M.WIECZORKOWSKI

  1. DUKS MARIA
  2. BARAN WERONIKA SMĘTOWO
  3. GIERSZEWSKA ALICJA
  4. HŁAWNIAK DOMINIKA
  5. SZYCHOWSKA LAURA
  6. SUBERLAK MARTYNA
  7. SONNENFELD OLIWIA SMĘTOWO
  8. WENTA ALEKSANDRA
  9. BUNIKOWSKA SYLWIA
  10. BANAŚ IZABELA
  11. BANAŚ DARIA
  12. GIERSZEWSKA KAMILA

GRUPA VIII – R.SZRAMKA

  1. NOWAK WIKTOR
  2. KOZIKOWSKI ALEKSANDER
  3. JESZKE MIKOŁAJ
  4. IWAŃSKI DAMIAN
  5. OSIAK TYMOTEUSZ
  6. BELCZEWSKI MAKS
  7. ŻYWEK DAWID
  8. KOWALSKI MAKSYMILIAN
  9. SZWARC KSAWERY
  10. ZALEWSKI IGOR
  11. ZALEWSKI JAKUB
  12. WAŁASZEWSKI MIKOŁAJ
  13. ROHDE MARCEL
  14. SPICA MIŁOSZ
  15. ŚWIDLIŃSKI WOJCIECH
  16. WIECZORKOWSKI IGNACY

GRUPA IX – M.SAMP

  1. BYJOŚ MIŁOSZ
  2. CYSEWSKI ALAN SMĘTOWO
  3. DASZKOWSKI FRANCISZEK
  4. FELSKI MACIEJ SMETOWO
  5. KLUKOWSKI JULIAN
  6. NIESŁONY MACIEJ
  7. PELOWSKI PAWEŁ
  8. PESTKA ANTONI
  9. SREBERSKI TYMOTEUSZ
  10. ORŁOWSKI SZYMON SMETOWO
  11. PRĄDZYŃSKI MICHA
  12. RESZKA MATEUSZ
  13. SONNENFELD MICHAŁ SMETOWO
  14. TALAREK HUBERT SMETOWO
  15. TRAPP MATEUSZ
  16. JANCZAK MATEUSZ SMETOWO
  17. KLUKOWSKI ALEKSANDER

GRUPA X – S.SAVIA

  1. ZDROJEWSKI MATEUSZ
  2. BIELASZ KAMIL
  3. BIELASZ KACPER
  4. BUGALSKI ŁUKASZ
  5. GALIKOWSKI DAWID
  6. GIERSZEWSKI PATRYK
  7. KOCHMAN KAMIL
  8. MALLEK KACPER
  9. MĄKOSA DAWID
  10. MICHALSKI FRANCISZEK
  11. SZCZEPAN MATEUSZ
  12. SREBERSKI MIKOŁAJ
  13. SONNENFELD HUBERT
  14. PUSZYŃSKI MIKOŁAJ
  15. NOWAK DOMINIK
  16. PELLOWSKI EMIL
  17. PYRKOWSKI MACIEJ

GRUPA XI – H.NALEZIŃSKA

  1. NOWAK KONRAD
  2. WETTA KRZYSZTOF
  3. WYDORNIK KACPER
  4. ELTER SZYMON
  5. STOPIKOWSKI ALEKSANDER
  6. LECZKOWSKI MARCIN
  7. BYJOŚ ROBERT
  8. ŻABUCKI BARTOSZ
  9. KOLASKA BRAJAN
  10. KRENSKI RADOSŁAW
  11. KRENSKI MICHAŁ
  12. WIECZORKOWSKI NIKODEM
  13. LASKOWSKI DŻASTIN
  14. LIBERSKI MATEUSZ
  15. ŁUKOMSKI PAWEŁ
  16. MICHALAK MICHAŁ
  17. NALEZIŃSKI JAKUB
  18. NARLOCH JAKUB

GRUPA XII – ks.Daniel

  1. ZACHARSKI KRYSTIAN
  2. SZYSZKA MARCEL
  3. SONNENFELD JAKUB
  4. RUZIK KACPER
  5. POTRYKUS FABIAN
  6. PIECHOWSKI JAROSŁAW
  7. PAWELCZYK MATEUSZ
  8. MANUSZEWSKI SZYMON
  9. LOTTERHOFF SZYMON
  10. LIPIŃSKI TOMASZ
  11. CHYŁA PAWEŁ
  12. JANCZAK NIKODEM
  13. KACZESZEWSKI MICHAŁ
  14. HŁAWNIAK MATEUSZ
  15. GNACIŃSKI SZYMON
  16. ROCŁAWSKI BARTOSZ
  17. SONNENFELD FILIP
  18. SONNENFELD JĘDRZEJ

Msze święte w niedziele:
7.00, 8.30, 10.30 - suma,
12.00 - z udziałem dzieci;
16.30, 20.00

Msze święte w dni powszednie:
7.00, 17.00

Nowenna do MBNP:
w środę o godz. 17.00

Koronka do Miłosierdzia Bożego:
w piątek o godz. 17.00

Spowiedź święta przed każdą Mszą świętą,
Biuro parafialne otwarte po każdej Mszy św.

telefony:

komórkowy: 501 890 751

stacjonarny: 58 530-10-12

wewn. 23 ks. Proboszcz

wewn.24 ks. Wikariusz

wewn.22 ks. Senior

wewn.25 Przedszkole

Serdecznie dziękujemy za troskę i pomoc w budowaniu naszej nowej świątyni.
Niech Bóg wynagrodzi Waszą ofiarność.
Jeśli pragniesz pomóc materialnie w budowie świątyni Miłosierdzia Bożego to możesz to uczynić dokonując wpłaty na konto parafialne

BS-77 8340 0001 0008 9672 2000 0001

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2983239