K o m u n i k a t – Inicjatywa POMÓŻ SWOJEJ PARAFII

Akcja Katolicka Diecezji Pelplińskiej zachęca wszystkich Członków, Sympatyków, Wiernych Diecezji Pelplińskiej i wszystkich ludzi dobrej woli do włączenia się do akcji „POMÓŻ SWOJEJ PARAFII”.

Celem tej inicjatywy jest wspieranie naszych parafii, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Przekażmy dar serca na konto parafialne. Nasza taca  – to nasz wkład w utrzymanie naszego kościoła, wynagrodzenie pracowników parafialnych, opłacenie remontów, opłacenie rachunków i podatków itp. To pomoc potrzebującym, którzy doświadczają pomocy w naszych parafiach.

Pomóżmy swojej parafii. Czyńmy dobro. ​

W imieniu Zarządu DIAK Diecezji Pelplińskiej

/-/ Janina Kłosowska

Prezes Zarządu Akcji Katolickiej Diecezji Pelplińskiej

Nr konta bankowego naszej Parafii

77 8340 0001 0008 9672 2000 0001