Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Starogardzie Gdańskim

  • ul. Lubichowska 56, 83-200 Starogard Gdański, tel. 58/530-10-12, tel. 501-890-751, e-mail: parafia@milosierdzie-starogard.pl

  • "Bóg jest zawsze gotowy przebaczać" - papież Franciszek (MV22)

News

„Pokój wam zostawiam, pokój mój wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani nie lęka!” (J 14, 27)

Grupy kolonijne Turnus I

Gr. I  A. Przeradzka

1.Dobbek Ewa

2.Kozoń Paula

3.Urban Eliza

4.Budakowska Antonina

5.Budakowska Maria

6.Budakowska Marta

7..Szymborska Anna

8.Gawlik Zuzanna

9.Buniek Natasza

10.Kalkowska Natalia

11.Tyszer Magdalena

12.Nowacka Iga

13.Bieńkowska Nadia

14.Cejrowska Weronika

15.Gawlik Weronika

 Gr. II J. Nowacka

1.Woźnicka Ewa

2.Woźnicka Lena

3.Zimodro Adrianna

4.Kasprzyk Marianna

5.Grdeń Nadia

6.Szarmach Aleksandra

7.Bilęda-Pastwa Izabela

8.Derron Marta

9.Jędrzejewska Nadia

10.Talaśka Aniela

11.Maczkowska  Julia

12.Flisikowska Urszula

13.Flisikowska Alicja

14.Ramel Maja

15.Bilęda-Pastwa Zuzanna

16.Kuczkowska Blanka

Gr. III A. Gajos

1.Felchner Weronika

2.Felchner Aleksandra

3.Waśniewska Paulina

4.Waśniewska  Gracjana

5.Młyńska Marta

6.Pawlak Zofia

7.Ćwiklińska Zofia

8.Pawlak Dorota

9.Pelowska Kornelia

10.Żyjewska Anna

11.Duzowska Livia

12.Kleina Zuzanna

13.Kwidzyńska Antonina

14.Miłkowska Zofia

15.Beyer Nadia

16. Milka Klara

Gr. IV E. Bieńkowska

1.Zdrojewska Marietta

2.Kusch Julia

3.Przepiera Katarzyna

4.Wohlert Oliwia

5.Partyka Ewelina

6.Żabińska Michalina

7.Kudelska Magdalena

8.Machnicka Weronika

9.Bielińska Paulina

10.Gąsiorek Oliwia

11.Gąsiorek Wiktoria

12.Jabłonka Aleksandra

13.Samulewska Julia

14.Nastaly Michalina

15.Szczepańska Adriana

16.Telecka Magdalena

17.Strożak Paulina

Gr.V M. Wieczorkowski

1.Gwara Zuzanna

2.Erdanowska Zuzanna

3.Derron Joanna

4.Glaner Karolina

5.Ciara Patrycja

6.Milto Kornelia

7.Turzyńska Agata

8.Filipowicz Aleksandra

9.Makuch Marta

10.Bury Kinga

11.Kosiedowska Anna

12.Ramel Amelia

13.Talaśka Wiktoria

14.Trapp Oliwia

15.Marcinkowska Aleksandra

16.Kukowska Nikola

17.Milkowska Katarzyna

18.Jędrzejewska Nela

19.Gawlik Julia

Gr. VI M. Gwara

1.Dunajski Kacper

2.Gwara Kajetan

3.Mindykowski Michał

4.Falgowski Jan

5.Paczek Bartek

6.Igiel Wojtek

7.Wohlert Fabian

8.Pancierzeyński Max

9.Zimorski Mateusz

10.Kamiński Kacper

11.Stoplikowski Maksymilian

12.Gawlik Szymon

13.Goździak Marcin

14.Klukowski Julian

15.Ramel Karol

Gr. VII S. Erdanowski

1.Śliwka Ksawery

2.Urban Stanisław

3.Wałaszewski Mikołaj

4.Chylewski Nikodem

5.Jędrzejewski Miłosz

6.Klukowski Aleksander

7.Kulwikowski Kamil

8.Marcinkowski Fabian

9.Landowski Dawid

10.Skrzypczak Oliwer

11.Spica Miłosz

12.Osnowski Konrad

13.Czapla Diego

14.Igła Paweł

Gr. VIII T. Przeradzki

1.Legawski Grzegorz

2.Brylowski Tomasz

3.Kiedrowski Konrad

4.Pączek Dawid

5.Pączek Szymon

6.Malinowski Szymon

7.Czarnecki Filip

8.Marszalec Mateusz

9.Mańkowski Olaf

10.Męczykowski Igor

11.Mąkosa Michał

12.Kudelski Łukasz

13.Pofelski Szymon

14. Kurszewski Alan

15.Lubiński Oliwier

Gr. IX B. Zaworska

1.Klekacz Bartek

2.Łukasiński Nikodem

3.Przeradzki Wojciech

4.Szarmach Maciej

5.Trapp Mateusz

6.Fabrello Igor

7.Gembiak Marek

8.Szarmach Jakub

9.Szkobel Błażej

10.Tyda Szymon

11.Szaliński Filip

12.Peplinski Filip

13.Bartoszewski Szymon

14.Gawlik Franciszek

15.Gawlik Aleksander

16.Kropisz Karol

Gr.X J. Nowacki

1.Hoffmann Arkadiusz

2.Szymański Dominik

3.Łukasiński Kacper

4.Kamiński Grzegorz

5.Pleszkun Paweł

6.Pleszkun Krzysztof

7.Szymiczek Jan

8.Wiśniewski Hubert

9.Medzech Adam

10.Kryzel Szymon

11.Talaśka Jakub

12.Cejrowski Konrad

13.Przeradzki Michał

14.Spica Oskar

15.Bronk Mateusz

16.Warmowski Piotr

17.Osnowski Wiktor

Gr. XI K. Gadziejewska

1.Głodek Natalia

2.Pellowska Marcelina

3.Sadowska Roksana

4.Pawlak Wiktoria

5.Barwik Nikola

6.Pierpiórka Jagoda

7.Moritz Weronika

8.Łopatowska Julia

9.Bugalska Anna

10.Kotlewska Zuzanna

11.Bobkowska Julia

12.Jakubowska Martyna

13.Jakubowska Amelia

14.Nowacka Maria

15.Drawska Kinga

16.Wardyn Marta

17.Igła Wiktoria

18.Richert Oliwia

19.Górska Weronika

20.Narloch Zofia

Gr. XII E. Chyła

1.Cyrzan Julia

2.Przeradzka Julia

3.Chyła Julia

4.Wildman Daniela

5.Nowacka Weronika

6.Prądzyńska Karolina

7.Dunst Klaudia

8.Szarmach Natalia

9.Golinowska Sara

10.Molin Anna

11.Orlikowska Oliwia

12.Przywara Klaudia

13.Przywara Karolina

14.Kleina Wiktoria

15.Telecka Sandra

16.Gołąbek Zuzanna 

17.Stopa Weronika

Msze święte w niedziele:
7.00, 8.30, 10.30 - suma,
12.00 - z udziałem dzieci;
16.30, 20.00

Msze święte w dni powszednie:
7.00, 17.00

Nowenna do MBNP:
w środę o godz. 17.00

Koronka do Miłosierdzia Bożego:
w piątek o godz. 17.00

Spowiedź święta przed każdą Mszą świętą,
Biuro parafialne otwarte po każdej Mszy św.

telefony:

komórkowy: 501 890 751

stacjonarny: 58 530-10-12

wewn. 23 ks. Proboszcz

wewn.24 ks. Wikariusz

wewn.22 ks. Senior

wewn.25 Przedszkole

Serdecznie dziękujemy za troskę i pomoc w budowaniu naszej nowej świątyni.
Niech Bóg wynagrodzi Waszą ofiarność.
Jeśli pragniesz pomóc materialnie w budowie świątyni Miłosierdzia Bożego to możesz to uczynić dokonując wpłaty na konto parafialne

BS-77 8340 0001 0008 9672 2000 0001

Odwiedza nas 134 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2922749