Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Starogardzie Gdańskim

  • ul. Lubichowska 56, 83-200 Starogard Gdański, tel. 58/530-10-12, tel. 501-890-751, e-mail: parafia@milosierdzie-starogard.pl

  • "Bóg jest zawsze gotowy przebaczać" - papież Franciszek (MV22)

News

„Pokój wam zostawiam, pokój mój wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani nie lęka!” (J 14, 27)

Grupy kolonijne Turnus II

Gr. I  Aleksandra Miczek

1.Walentowska Agata

2.Prezlata Emilia

3.Skoczek Emilia

4.Leiszys Aleksandra

5.Raszeja Zuzanna

6.Szałkowska Zuzanna

7.Kisielewska Oliwia

8.Schulfer Zuzanna

9.Cybulska Julia

10.Stolarz Wiktoria

11.Wiczkowska Agata

Gr. IIDorota Kuprewicz - Raszeja

1.Augustyn Paula

2.Cylkowska Natalia

3.Hinc Agata

4.Jelinska Zofia

5.Stencel Oliwia

6.Pawela Martyna

7.Piatkowska Bianka

8.Ratajczak Marta

9.Raszeja Jagoda

10.Szymańska Nadia

11.Szydło Amelia

12.Szydło Anna

13.Warkusz Marta

14.Stosik Magdalena 

Gr. III Beata Kopa-Ostrowska

1.Mokwa Barbara

2.Bartkowska Anna

3.Kowalska Maja

4.Szlachcikowska Michalina

5.Bartkowska Agata

6.Szwarc Karolina

7.Korycka Karolina

8.Wenerska Julia

9.Stasiszyn Sara

10.Cybula Dominka

11.Kaszubowska Kinga

12.Chmielewska Karolina

13.Reszka Martyna

14.Wieczorek Martyna

15.Kopa-Ostrowska Dagmara 

Gr. IV Karolina Szlachcikowska

1.Romanowska Nadia

2.Nierzwicka Sandra

3.Hossa Barbara

4.Zamiar Michalina

5.Rostowska Agata

6.Łopatowska Magdalena

7.Rocławska Urszula

8.Gomuła Maria

9.Niesiołowska Maria

10.Suberlak Karolina

11.Śliwicka Natalia

12.Kubkowska Oliwia

13.Gorecka Aleksandra

Gr. V Katarzyna Michalak

1.Kwaśniewska Iga

2.Erdanowska Alicja

3.Potasznik Laura

4.Chmielewska Monika

5.Sobczyk Alicja

6.Kosiedowska Kalina

7.Kropidłowska Zofia

8.Troeder Maria

9.Troeder Wiktoria

10.Reszka Natalia

11.Lasota Aleksandra

12.Soluch Justyna

13.Lichy Zofia

14.Kochanowska Ariana

15.Skibińska Zuzanna

16.Szulc Anna

17.Jastrzębska Nadia

Gr. VI  s.Savia

1.Kwiatkowska Anna

2.Piankowska Daria

3.Niesiołowska Patrycja

4.Urmańska Julia

5.Flizik Kornelia

6.Suberlak Martyna

7.Martyn Aleksandra

8.Myszk Aleksandra

9.Płociniak Patrycja

10.Krzykowska Dominika
11.Krzykowska Marta

12.Flak Milena

13.Prochuń Wiktoria

14.Śliwa Daria

15.Ellas Julia

16.Lange Laura

17.Nimz Kinga

18.Piankowska Julia

19.Paszkowska Oliwia

Gr. VII  Beata Małka

1.Hinc Małgorzata

2.Hinc Weronika

3.Chmurzyńska Oliwia

4.Czapiewska Alicja

5.Formela Patrycja

6.Gulatowska Faustyna

7.Myszk Karolina

8.Myszk Klaudia

9.Stoltman Patrycja

10.Trzemecka Michalina

11.Waligóra Wanessa

12.Wiedemom Jagoda

13.Wisniewska Julia

14.Schulz Weronika

15.Ratajczak Aleksandra

16.Leiszys Dominika

Gr. VIII  Lucyna Polachowska

1.Kowalczyk Wiktor

2.Szwarc Jan

3.Szwarc Ksawery

4.Jankowski Kacper

5.Wojak Oskar

6.Nowak Wiktor

7.Kozikowski Aleksander

8.Zieliński Oskar

9.Płociniak Maciej

10.Śliwa Szymon

11.Przytarski Hubert

12.Przytarski Kuba

13.Cybulski Cezary

14.Hinc Józef

15.Mański Robert

16.Bieliński Alan

Gr. IX Katarzyna Turzyńska

1.Marula Paweł

2.Kotlewski Karol

3.Lasota Jakub

4.Stencel Jakub

5.Jatkowski Paweł

6.Augustyn Paweł

7.Chmurzyński Hubert

8.Sprengel Mateusz

9.Dejnowski Paweł

10.Kiesielewski Jan

11.Kowalski Maksymilian

12.Podolski Daniel

13.Podolski Filip

14.Sprengel Gabriel

Gr. X  Krzysztof Szweda

1.Szweda Szymon

2.Wróbel Mateusz

3.Zalewski Igor

4.Zalewski Jakub

5.Żyrek Maksymilian

6.Dunst Szymon

7.Kujach Mateusz

8.Kurowski Fabian

9.Majewski Michał

10.Piatkowski Szymon

11.Świeczkowski Jan

12.Kajdaszuk Aleksander

13.Konieczka Wojciech

14.Negowski Michał 

15.Majewski Marcin

Gr. XI Sylwia Leiszys

1.Szulc Dawid

2.Warkusz Krzysztof

3.Wiczkowski Szymon

4.Stosik Michał

5.Dulak Krzysztof

6.Sadowski Mikołaj

7.Miczek Jakub

8.Badaszek Paweł

9.Gomuła Mateusz

10.Klasa Wiktor

11.Knitter Jakub

12.Kosiedowski Jakub

13.Maltek Kacper
14.Martin Michał

15.Peka Jakub

16.Piątkowski Paweł

17.Rynkiewicz Igor

18.Tarakan Paweł

19.Tarakan Hubert

Gr. XII Jarosław Nowacki

1.Baske Adrian

2.Bathis Jakub

3.Gołuński Kamil

4.Kubkowski Bartek

5.Senwicki  Robert

6.Szyszka Marcel

7.Mecka Franciszek

8.Gostomski Szymon

9.Zimny Maksymilian

10.Cybula Nikodem

11.Reca Robert

12.Kozłowski Jakub

13.Kozłowski Daniel

14.Wettc Krzysztof

15.Nowak Konrad

16.Wydornik Kacper

Gr. XIII  Wioletta  Sarnowska

1.Gorecka Karolina

2.Steinbor Kinga

3.Szymikowska Wiktoria

4.Kujach Marta

5.Mańska Wiktoria

6.Podolska Małgorzata

7.Reca Paulina

8.Gehrmann Julia

9.Gehrmann Zuzanna

10.Hinc Oliwia

11.Cylkowska Wiktoria

Msze święte w niedziele:
7.00, 8.30, 10.30 - suma,
12.00 - z udziałem dzieci;
16.30, 20.00

Msze święte w dni powszednie:
7.00, 17.00

Nowenna do MBNP:
w środę o godz. 17.00

Koronka do Miłosierdzia Bożego:
w piątek o godz. 17.00

Spowiedź święta przed każdą Mszą świętą,
Biuro parafialne otwarte po każdej Mszy św.

telefony:

komórkowy: 501 890 751

stacjonarny: 58 530-10-12

wewn. 23 ks. Proboszcz

wewn.24 ks. Wikariusz

wewn.22 ks. Senior

wewn.25 Przedszkole

Serdecznie dziękujemy za troskę i pomoc w budowaniu naszej nowej świątyni.
Niech Bóg wynagrodzi Waszą ofiarność.
Jeśli pragniesz pomóc materialnie w budowie świątyni Miłosierdzia Bożego to możesz to uczynić dokonując wpłaty na konto parafialne

BS-77 8340 0001 0008 9672 2000 0001

Odwiedza nas 114 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2922741