Parafia pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Starogardzie Gdańskim

  • ul. Lubichowska 56, 83-200 Starogard Gdański, tel. 58/530-10-12, tel. 501-890-751, e-mail: parafia@milosierdzie-starogard.pl

  • "Bóg jest zawsze gotowy przebaczać" - papież Franciszek (MV22)

News

„Pokój wam zostawiam, pokój mój wam daję. Niech się nie trwoży serce wasze ani nie lęka!” (J 14, 27)

Grupy kolonijne Turnus III

Gr. I M.Prylińska- Albrecht

1.Piekarska Emilia

2.Albrecht Nina

3.Rychlicka Amelia

4.Kosiedowska Zofia

5.Pietrzak Zuzanna

6.Brandt Natalia

7.Jasińska Aleksandra

8.Jasińska Wiktoria

9.Suska Marta

10.Grochocka Karolina

11.Kuchta Iga

12.Kwiatkowska Kornelia

13.Szatkowska Natalia

14.Kaliszewska Natalia

15.Wirkus Aleksandra

Gr. II Alicja Kreja

1.Landowska Stefania

2.Barambas Oliwia

3.Paw Natalia

4.Przybysz Malwina

5.Janczak Sara

6.Kukowska Zuzanna

7.Krotowska Natalia

8.Czapiewska Julia

9.Linke Wiktoria

10.Karol Patrycja

11.Niemczyk Wiktoria

12.Pyszka Otylia

13.Buniek Julia

14.Butowska Anna

15.Gburek Julia

16. Stanioch Weronika

Gr. III  Paulina Zielezińska

1.Rychlicka Oliwia

2.Gorczyca Amelia

3.Szweda Aleksandra

4.Brzezińska Julia

5.Kropisz Emilia

6.Kaliszewska Nikola

7.Kaliszewska Aneta

8.Kałuska Aleksandra

9.Komorowska Joanna

10.Kozłowska Dominika

11.Kwiatek Monika

12.Łukomska Liliana

13.Stoba Agnieszka

14.Baumgard Julia

15.Głowacka Aleksandra

16.Lachowska Martyna

17.Mróz Oliw

Gr. IV Agnieszka Spych

1.Banaś Daria

2.Banaś Izabela

3.Spych Anastazja

4. Banaś Zuzanna

5.Cybula Wiktoria

6.Dymna Anna

7.Flisek Natalia

8.Jędral Faustyna

9.Nadwodna Agata

10.Nadwodna Zuzanna

11.Bonikowska Sylwia

12.Pawlikowska Aleksandra

13.Spych Weronika

14.Szablewska Marta

15.Tomaszewska Martyna

16.Wenta Aleksandra

17.Kwiatkowska Łucja

18.Kwiatkowska Celina

19.Małkiewicz Rozalia

Gr. V  Patrycja Paśnikowska

1.Rybicka Oliwia

2.Skaja Oliwia

3.Słapek Aleksandra

4.Stosik Dominika

5.Kamińska Małgorzata

6.Burczyk Amelia

7.Trzewik Maria

8.Mrozińska Julita

9.Donarska Rozalia

10.Falkowska Julia

11.Hoppe Klaudia

12.Jiłka Natalia

13.Jarząb Patrycja

14.Kuffel Sandra

15.Nowak Martyna

16.Pyszka Andżelika

17.Wisniewska Julia

Gr.VI  Marzena Partyka

1.Błaszkowska Agnieszka

2.Buniek Dorota

3.Donajska Dominika

4.Grajewska Daria

5.Kreja Zuzanna

6.Baran Weronika

7.Sommerfeld Oliwia

8.Stobba Oliwia

9.Bucholc Dominika

10.Donarska Julia

11.Olszewska Wiktoria

12.Ozga Julia

13.Szostak Sandra

14.Kamińska Martyna

15.Racławska Noemi

Gr. VII  Monika Burkowska

1.Szwarc Jakub

2.Michalski Franciszek

3.Muszyński Filip

4.Kaliszewski Mateusz

5.Sywula Mikołaj

6.Węsierski Miłosz

7.Węsierski Szymon

8.Seremak Adam

9.Piepiórka Błażej

10.Klemonski Wiktor

11.Paw Tadeusz

12.Wirkus Michał

13.Talarek Hubert

14.Chudzyński Aleksander

15.Chudzyński Wiktor

Gr. VIII  Honorata Nalezińska

1.Chmielewski Dominik

2.Pawelczyk Mateusz

3.Donajski Szymon

4.Janin Mateusz

5.Lange Paweł

6.Leczkowski Michał

7.Naleziński Jakub

8.Przybysz Oskar

9.Sommerfeld Filip

10.Kłosowski Kamil

11.Klimek Mateusz

12.Klimek Wojciech

13.Kozłowski Jakub

14.Łukomski Paweł

15.Korzeniowski Nikodem

Gr. IX Sandra Derdowska

1.Egger Paweł

2.Lansberg Juliusz

3.Żabiński Antoni

4.Chojnowki Anthony

5.Gniewkowski Konrad

6.Bieliński Paweł

7.Fierek Filip

8.Grabowski Paweł

9.Gwizdała Marcin

10.Pradzyński Dominik

11.Tyda Marcel

12.Michalak Michał

13.Szczepan Mateusz

14.Bugalski Łukasz

15.Nowak Dominik

16.Rocławski Bartosz

Gr. X Natalia Korycka

1.Moritz Miłosz

2.Skajewski Igor

3.Zając Przemysław

4.Spakowski Antoni

5.Zajac Sebastian

6.Zmora Oliwer

7.Janczak Mateusz

8.Kuberski Bartosz

9.Kuberski Maciej

10.Mielczarek Wiktor

11.Sommerfeld Hubert

12.Kochman Paweł

13.Jastrzębski Dominik

14.Wiśniewski Kacper

Gr. XI ks.Wiesław Dylewski

1.Elter Szymon

2.Kuchta Jakub

3.Lotterhoff Szymon

4.Mikołajski Filip

5.Nowacki Jan

6.Stoplikowski Aleksander

7.Ruzik Kacper

8.Sommerfeld Jakub

9.Bannach Kamil

10.Pattykus Fabian

11.Osmański Dominik

12.Manuszewski Szymon

13.Janczak Nikodem

14.Chyła Paweł

15.Czapiewski Kacper

16.Laskowski Dżastim     

Gr. XII Michał Wieczorkowski

1.Nowacka Laura

2.Szablewska Marta

3.Szrajber Amelia

4.Pestka Julia

5.Jaśniewska Paulina

6.Muzioł Kaja

7.Went Agnieszka

8.Szychowska Laura

9.Osmańka Dominika

10.Wysocka Natalia

11.Guzińska Kinga

Msze święte w niedziele:
7.00, 8.30, 10.30 - suma,
12.00 - z udziałem dzieci;
16.30, 20.00

Msze święte w dni powszednie:
7.00, 17.00

Nowenna do MBNP:
w środę o godz. 17.00

Koronka do Miłosierdzia Bożego:
w piątek o godz. 17.00

Spowiedź święta przed każdą Mszą świętą,
Biuro parafialne otwarte po każdej Mszy św.

telefony:

komórkowy: 501 890 751

stacjonarny: 58 530-10-12

wewn. 23 ks. Proboszcz

wewn.24 ks. Wikariusz

wewn.22 ks. Senior

wewn.25 Przedszkole

Serdecznie dziękujemy za troskę i pomoc w budowaniu naszej nowej świątyni.
Niech Bóg wynagrodzi Waszą ofiarność.
Jeśli pragniesz pomóc materialnie w budowie świątyni Miłosierdzia Bożego to możesz to uczynić dokonując wpłaty na konto parafialne

BS-77 8340 0001 0008 9672 2000 0001

Odwiedza nas 126 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
2922746