Relikwie św. Ojca Pio

Od niedzieli w naszej wspólnocie są już relikwie św. Ojca Pio. Zachęcamy wszystkich do modlitwy za przyczyną św. zakonnika. W naszej parafii istnieje już od wielu lat Grupa modlitewna czcicieli o. Pio. Spotykamy się 23 dnia każdego miesiąca. Najpierw uczestniczymy w Eucharystii o godzinie 17.00, a następnie gromadzimy się w salce parafialnej. Tu ma miejsce wspólne spotkanie  o charakterze katechetyczno-modlitewnym. W naszej duchowości ważna jest także indywidualna  formacja życia wewnętrznego w duchu o. Pio. Środkami pomocnymi w jej prowadzeniu jest stała praca nad własnym charakterem, lektura Pisma Świętego i dokumentów Kościoła, refleksja nad biografią Ojca Pio i jego pismami. Wszystkich, którym duchowość o. Pio jest bliska, lub tych, którzy chcieliby ją poznać i nią żyć na co dzień zapraszamy każdego 23 dnia miesiąca do naszej parafii.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.