NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIETEJ -04.06.2023

  1. Godzina Miłosierdzia dzisiaj o godz.15.00
  1. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie w łączności z Mszą św. o godz. 17.00.
  1. Dzisiaj kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.
  1. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Tego dnia mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy św.. Msze św. w porządku niedzielnym z wyjątkiem Mszy św. o 10.30, która będzie odprawiona o 9.15. Po niej ulicą Lubichowską, Żwirki i Wigury, Dąbrowskiego i Okrężną wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Bardzo prosimy o udekorowanie domów znakami eucharystycznymi. Spotkanie dla przygotowujących ołtarze we wtorek o godz. 18.00. Naszym modlitwom będzie towarzyszyła Orkiestra Dęta. Prosimy panów do baldachimu. Spotkanie dla dziewczynek sypiących kwiaty w poniedziałek o godz. 16.00. Prosimy by w procesji wzięły udział dzieci, które w tym roku przyjęły I Komunię św. Przez Oktawę Bożego Ciała codziennie procesja wokół świątyni. Prosimy o przyprowadzanie również dzieci do sypania kwiatów.
  1. Ks. Biskup na piątek udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  1. W przyszłą niedzielę udzielimy chrztu św.. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 18.00. 
  1. W poniedziałek o godz. 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Grupa ks. Arka.
  1. Spotkanie dla rodziców dzieci wyjeżdżających na kolonie letnie odbędzie się w środę  o godz. 19.00. Prosimy rodziców o obecność. Są jeszcze wolne 4 miejsca na trzeci turnus.
  1. W przyszłą niedzielę od godz. 15.00 organizujemy festyn parafialny, z którego dochód przeznaczony będzie na kolonie dla dzieci. Nagrodą główną będzie kurs prawa jazdy ufundowany przez panią Annę Dębińską właściciela Szkoły nauki jazdy „Wiraż”, nowoczesny laptop ufundowany przez firmę Ds. serwis, oraz Voucher na kurs językowy w Akademii Językowej dla dziecka w wieku szkolnym ufundowany przez panią Domikę Kłotkowską. Do wygrania będą także, vouchery podarunkowe- do Pizzerii Smaków Państwa Fierek, zakładów kosmetycznych i fryzjerskich. Festyn poprowadzi zespół Cold Band z Piaseczna.
  1. W przyszłą niedzielę, tradycyjnie drugą w miesiącu kolekta budowlana. Dziękujemy za składane na budowę kościoła ofiary. Trwa wykonywanie ołtarza Trójcy św.. Przygotowujemy się również do pomalowania wnętrza kościoła. Do końca czerwca zbieramy też złoto na koronę Matki Bożej. Mamy już  653 gramy złota. Niech Pan Bóg wynagrodzi wszelką pomoc.

W minionym tygodniu do domu Ojca w wieku 89 lat powróciła + Małgorzata Burkowska, oraz w wieku + 75 lat Henryk Gniewkowski,  Dobry Jezu…