OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA- 16.01.202

  1. Trwają kolędy. Dzisiaj kolęda na ulicy Dąbrowskiego, jutro na ul. Kociewskiej od numerów 35 do końca oraz numery 66,68,70,72. Podsumowanie kolęd i kazanie sprawozdawcze w niedzielę 30 stycznia.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30 i 12.00 zagra orkiestra dęta „Laudate Dominum” z parafii Piaseczno. Homilię o godz. 10.30 wygłosi ks. Andrzej Ossowski, kustosz Piaseckiego Sanktuarium. Po Mszy św. nabyć będzie można w cenie 10 zł płyty z kolędami oraz w cenie 60 zł figurki Matki Bożej Piaseckiej.
  3. Za tydzień udzielimy chrztu św.. Nauka dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 18.00.
  4. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Czcicieli św. Ojca Pio. Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie formacyjne.
  5. Przypominamy, że w naszej parafii przez cały rok (od poniedziałku do soboty) w godz. od 16.00 do 17.00 trwa Wystawienie Najświętszego Sakramentu. W tym czasie istnieje również możliwość spowiedzi św.. Serdecznie zapraszamy.
  6. Chłopców, którzy chcieliby być ministrantami zapraszamy na zbiórkę do salki w środę na godz. 18.00. Dzieci i młodzież, która chciałyby należeć do zespołu dziecięco- młodzieżowego zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10.00. Wolontariat spotyka się w piątki o godz. 18.00. Prosimy zwłaszcza rodziców o wspieranie działań duszpasterskich. Zachęcamy również do zaangażowania się w grupy duszpasterskie osoby dorosłe. Zapraszamy do grupy Czcicieli Miłosierdzia Bożego, św., Ojca Pio czy Róż Różańcowych.
  7. Przypominamy, że w kościele obowiązują maseczki. Prosimy, aby osoby przeziębione, kaszlące pozostawały w domach. Dbajmy o swoje zdrowie.
  8. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na budowę naszego kościoła. Niech Dobry Bóg wynagradza wszelką troskę.