Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III NIEDZIELA ZWYKŁA- 24.01.2021

 1. Jutro przeżywać będziemy święto Nawrócenia św. Pawła. Zachęcamy do udziału w Mszy św. o godz. 7.00 lub 17.00. 
 2. Jutro o godz. 18.00 spotkanie w kościele dla kandydatów do bierzmowania.
 3. Następny termin chrztu to druga niedziela miesiąca 14 lutego.
 4. Przypominamy, że od poniedziałku do soboty w godzinach od 16.00 do 17.00 w naszym kościele trwa Wystawienie Najświętszego Sakramentu i jej możliwość spowiedzi św. w ramach stałego konfesjonału. Przekazujmy te informację innym osobom.
 5. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby być ministrantami zapraszamy na Mszę św. w środę o godz. 17.00. Po Mszy św. zbiórka w kościele.
 6. We wtorek 2 lutego na Mszy św. o godz. 17.00 poświęcenie świec dzieciom, które w tym roku przystąpią do I Komunii św.
 7. Na Facebookowej stronie Promieni Miłosierdzia Starogard, udostępnione zostały materiały do nagrania w domu 3 kolęd. Chętne rodziny prosimy o przesyłanie filmików do Pana Bartka lub Pani Beaty. Przygotujemy i zaprezentujemy z tych materiałów kolędy. Szczegóły na stronie Promieni Miłosierdzia.
 8. W związku z trwającą epidemią prosimy, aby osoby przeziębione, kaszlące pozostawały w domach. Prosimy o dezynfekcję rąk, zakrywanie ust i nosa oraz utrzymywanie dystansu.
 9. Do nabycia jest nowy numer „Pielgrzyma”.
 10. Przed kościołem trwa dzisiaj ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.
 11. Dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary składane tutaj w kościele i poprzez wpłaty na konto na rzecz wykonania Ołtarza Głównego.  

Do domu Ojca powrócił + Marian Ossowski, zam. przy ulicy Dąbrowskiego. Jego pogrzeb we wtorek o godz. 12.00. Różaniec w poniedziałek o 17.30 i w dniu pogrzebu o 11.15 tutaj w kościele. Dobry Jezu…