OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA-26.06.2022.

 1. Trwa czas wakacji. Odpoczywając pamiętajmy o obowiązku uczestnictwa we Mszy św.  niedzielnej, codziennej modlitwie oraz odpoczynku w stanie łaski uświęcającej.
 2. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.
 3. Następny termin chrztu to druga niedziela miesiąca 10 lipca.
 4. W poniedziałek przeżywać będziemy Wspomnienie Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w środę św. Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy do udziału w Mszach św. o 7.00 lub 17.00.
 5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 6.30 do 7.00 oraz od 15.00 do 17.00. Msza św. wspólna do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00. Intencje na tę Msze św. można wrzucać do skarbonek przy wyjściu z kościoła. Msza św. w  intencji Czcicieli Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.00. W intencji Czcicieli Różańca św. w sobotę o godz. 7.00.
 6. Chorych odwiedzimy w sobotę przed południem.
 7. W środę o godz. 7.00 i 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek po Mszy św. o godz. 17.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do przedstawiania próśb.
 8. W naszym katolickim przedszkolu „Arka Noego” zwolniły się cztery miejsca dla dzieci. Zapraszamy do odwiedzania internetowej strony przedszkola oraz przedszkolnego Facebooka, gdzie zobaczyć można pełną ofertę edukacyjną dla przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy.
 9. W biurze parafialnym do odbioru są zdjęcia dzieci I Komunijnych.
 10. W niedzielę  31 lipca już po raz 31. wyruszy do Częstochowy Piesza Pielgrzymka Kociewska. Zapisy w biurze parafialnym parafii św. Wojciecha w Starogardzie Gdańskim. Bardzo zachęcamy do udziału w tych pięknych rekolekcjach w drodze.
 11. Z kolonii letnich w Poniku serdecznie pozdrawiają koloniści wraz z opiekunami.
 12. Dziękujemy za ofiary składane na budowę naszej świątyni. Niech Pan wynagradza waszą troskę i otwarte serca.