20200215_125659

Rozgrywki ministrantów

W dniu 15 lutego 2020 r. w minioną sobotę odbyły się w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Sobieskiego w Tczewie rejonowe rozgrywki ministrantów w piłce nożnej. Ministranci z naszej parafii uczestniczyli w rozgrywkach w dwóch kategoriach: I kategoria – ministrant oraz II kategoria – lektor młodszy. Nasza drużyna w II kategorii zajęła ostatecznie piąte miejsce. Zaś młodsi ministranci zajęli trzecie miejsce na podium, dzielnie walcząc o jak najlepszą pozycję. Gratulujemy wszystkim ministrantom za wolę walki i uczestnictwo w jakże trudnych zawodach, gdyż poziom gry na szczeblu rejonowym był wysoki. Dziękujemy szczególnie Panu trenerowi Przemysławowi Gryniukowi oraz opiekunowi ministrantów ks. Zbigniewowi. Przez cały turniej był obecny Ks. Prob. Grzegorz Weis, który wspierał chłopaków w tej piłkarskiej grze. Po turnieju udaliśmy się wspólnie do pizzerii na zasłużony obiad i wspólnie z radością wyruszyliśmy do domu.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.