25073083_839438969570726_3041390603875720116_o

Zespół dziecięco-młodzieżowy

Przy naszej parafii od wielu już lat działa niezwykle prężny zespół wokalny dziecięco-młodzieżowy, który bardzo mocno ubogaca życie duchowe i duszpasterskie całej wspólnoty.  Należy do niego około 40 osób. Są to dzieci i młodzież, które swoim śpiewem pragną wpływać na rozwój wiary innych ludzi, radośnie spędzać czas z rówieśnikami, chwalić Pana Boga swoim talentem. W skład oprawy muzycznej zespołu wchodzi kilku profesjonalnych muzyków grających na saksofonie, skrzypcach, trąbce, gitarach i perkusji. Całością koordynuje p. Bartek Gołębiewski.

Próby zespołu rozpoczynają się w każdą sobotę o godzinie 10.00 w salce parafialnej. Dzieci i młodzież grają i śpiewają w każdą niedzielę na Mszy św. o godzinie 12.00. Dla  wiernych – licznie zgromadzonych na niedzielnej Eucharystii – ich żywy, pełen chrześcijańskiej radości i entuzjazmu śpiew stanowi niezwykłą przestrzeń modlitwy i doświadczenia kochającego Boga. Dodaje blasku całości sprawowanej liturgii.

Zespół występuje także na wielu imprezach poza parafią, chociażby na różnych festynach czy festiwalach piosenki religijnej. Dzieci i młodzież wyjeżdżają także na wspólne wakacje, wychodzą razem na basen i do kina.

Wszystkie chętne dzieci i młodzież, które chciałyby należeć do naszego zespołu zapraszamy na próbę w każdą sobotę o godzinie 10.00.

Śledź nas w mediach społecznościowych

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.