IMG_20211119_174918.jpg

Synod w naszej parafii

W Kościele trwa czas synodu, który jest czasem słuchania Ducha Świętego, odkrywania piękna Kościoła i ożywienia uczestnictwa we wspólnocie.

Jako wspólnota także chcemy słuchać głosu Ducha Świętego i odkrywać Jego natchnienia, dlatego w piątek 19.11.2021 o 17:00 zebraliśmy się na uroczystej Mszy świętej, a następnie na wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Po wspólnej modlitwie przedstawiciele wszystkich wspólnot działających w naszej parafii oraz wszyscy chętni uczestniczyli w spotkaniu synodalnym.

Dzięki przygotowanym pytaniom synodalnym każdy będzie mógł się wypowiedzieć i podzielić swoim doświadczeniem życia w Kościele i spostrzeżeniami mogącymi pomóc w ożywieniu Kościoła jako wspólnoty.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.