osrodek-wczasowo-kolonijny-marysienka-jaroslawiec-27170

KOLONIE LETNIE! Rozpoczynamy zapisy!

W przyszłym roku tj. 2024 kolonie letnie odbędą się w przepięknie położonym Jarosławcu.

Cudowne otoczenie przyrody, bliskość morza stworzą niepowtarzalny klimat dla dzieci i młodzieży. Profesjonalne przygotowanie kolonii przez Caritas da bez wątpienia maximum sukcesu i będzie dla naszych podopiecznych cudownym czasem.

Tym razem wybraliśmy Ośrodek Marysieńka, który położony jest na powierzchni 3,5 ha wśród sosen i świerków. Cały Ośrodek dysponuje 700 miejscami. My wykorzystamy na każdym turnusie (a będą trzy) po 150 miejsc. Nasi podopieczni zakwaterowani zostaną w bardzo ładnym hoteliku (140 miejsc) o nazwie Pirat oraz kilku domkach letniskowych. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym są w większości 4,5 osobowe. Teren jest ogrodzony, na miejscu jest stołówka, świetlica, kawiarnia, plac zabaw dla dzieci, boiska, basen, parking, miejsce na ognisko i grilla.

Ośrodek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu Panorama, który posiada przepiękny Aquapark oraz inne miejsca rozrywki dla dzieci. Zabawa będzie bez wątpienia wspaniała. Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież.

Zapisywać się można w biurze parafialnym, które otwarte jest po każdej Mszy św.

Koszt kolonii wyniesie 1150 zł od osoby. Przy zapisach wpłacić należy 150 zł oraz znać szczegółowe dane kolonisty: tj. Imię i nazwisko, adres, telefon do rodziców. Prosimy o przemyślane decyzje gdyż postanowiliśmy, że 150 zł (jeśli ktoś zrezygnuje) jest bezzwrotne i przekazane zostanie na rzecz dzieci, których nie stać na wyjazd.

Kolonie będą miały 3 turnusy:

  1. Pierwszy- od 24 czerwca do 1 lipca;
  2. Drugi- od 2 lipca do 9 lipca;
  3. Trzeci- od 10 lipca do 17 lipca.

A oto kilka zdjęć ośrodka.

Pozdrawiamy

księża parafii Miłosierdzia Bożego. Do zobaczenie na kolejnych cudownych koloniach.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.